Прогноз погоди на 10 днів для Київ

Прогноз на 10 діб

Докладний прогноз

Символ погоди доби

Символ погоди доби забезпечує огляд погоди з 7:00 до 18:00. Погода у вечірній та нічний час на символі не відображається. Кількість дощових крапель на символі погоди доби означає загальну кількість опадів за добу. Дощ може бути дрібним дощем, який йде протягом тривалого періоду часу, або сильним дощем короткої тривалості. Більш точний час та інтенсивність дощу можна побачити в погодинному прогнозі. Хмарність на символі погоди доби розраховується як середнє зважене значення прогнозованої хмарності цієї доби, причому найбільша вага призначається післяобіднім годинам.

Добові температури, інформація про вітер та загальна кількість опадів

На відміну від символу погоди доби температура, інформація про вітер та загальна кількість опадів вказуються для цілої 24-годинної доби. Прогноз вітру показує найсильнішу очікувану середню швидкість вітру за 10 хвилин. Зверніть увагу, що на віддалених від моря територіях пориви вітру можуть бути в 1,5–2,5 рази сильнішими, ніж 10-хвилинна середня швидкість вітру. Загальний прогноз опадів — це очікувана загальна кількість опадів за всі 24 години доби. Загальна кількість снігових опадів відноситься до снігопаду з хмари і не враховує локальне танення, ущільнення чи занос снігу. Ці фактори призводять до того, що кількість снігу на землі стає меншою, ніж кількість снігу, який випав. Температура також впливає на те, наскільки ця кількість снігу збільшує кількість снігу на землі. Якщо вміст води в опадах залишається постійним, чим холодніше погода, тим більш товстий шар падаючий сніг формує на землі.

Наприклад, при температурах трохи вище температури замерзання снігові опади з вмістом води чверть дюйма утворюють на землі шар снігу товщиною 2,5 дюйма, а при температурі близько -5 градусів за Фаренгейтом шар, утворений такою ж кількістю води, має товщину 5 дюймів. Наприклад, при температурах трохи вище температури замерзання снігові опади з вмістом води 10 міліметрів утворюють на землі шар снігу товщиною 10 сантиметрів, а при температурі близько -20 градусів за Цельсієм шар, утворений такою ж кількістю води, має товщину 20 сантиметрів.

Загальна кількість опадів вказана в дюймах. Якщо опади випадають у вигляді дощу або мокрого снігу, загальна кількість опадів вказується в міліметрах. У разі снігопаду загальна кількість опадів вказується в сантиметрах.

Оновлено 12.08 4:11 пп 16:11